Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár zvýhodněný

30.10.2021| 04 - Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 34| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Bílová Anna CZE070062Praha
25.Bagin Vojtěch CZE067981Praha
17.Vavro Tomáš CZE067730BTitans Praha
33.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
17.Kozák Ondřej CZE066756BTitans Praha
13.Stiborek David CZE065829BLidový dům Kbely
9.Hanuš Petr CZE064059CMidgard Praha
13.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha
25.Dobrovič Jakub CZE064053CMidgard Praha
9.Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
1.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
17.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
7.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
17.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
13.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
25.Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
9.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
25.Štolová Andrea CZE060076DC Pinkies Praha
17.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
17.Mertl Michal CZE056570CRychlý hroty Praha
3.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
2.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
25.Kroužková Zuzana CZE044983
25.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
9.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
7.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
33.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
25.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
5.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
4.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
17.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
13.Domonkoš Ctibor CZE004347
17.Gutvirt Petr CZE001292AHorní Rozptyly Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 03:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 03:28:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement