Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-34/34)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár zvýhodněný

30.10.2021| 04 - Praha - Sportbar Hostivař| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Šlehofr David| Hráčů: 34| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha
13.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha
25.Dobrovič Jakub CZE064053CMidgard Praha
9.Hanuš Petr CZE064059CMidgard Praha
9.Kulík Pavel CZE061170CMidgard Praha
17.Mertl Michal CZE056570CRychlý hroty Praha
17.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha
17.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha
17.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
13.Kopecký Jiří CZE064056BHorní Rozptyly Praha
17.Kozák Ondřej CZE066756BTitans Praha
33.Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
5.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
9.Přibyl Robert CZE063736BHorní Rozptyly Praha
13.Stiborek David CZE065829BLidový dům Kbely
17.Vavro Tomáš CZE067730BTitans Praha
17.Gutvirt Petr CZE001292AHorní Rozptyly Praha
1.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
4.Krejzlík Dalibor CZE022182ASharks Olomouc
17.Kroužek Lukáš CZE063090AFRIENDS Praha
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
7.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
33.Ondrejka Tomáš CZE028062AZlatý Barbaři Praha
25.Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
3.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
9.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha
2.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
25.Bagin Vojtěch CZE067981Praha
25.Bílová Anna CZE070062Praha
13.Domonkoš Ctibor CZE004347
7.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
25.Kroužková Zuzana CZE044983
25.Štolová Andrea CZE060076DC Pinkies Praha
25.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.2.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.2.2024 11:28:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement