Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/71)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RM Jižních Čech (s TOP) - muži

16.10.2021| Žabovřesky - U Žabáka| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Hráčů: 71| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
2.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
3.Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
4.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
5.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
5.Pavlů David CZE049477BRůžek team J. Hradec
7.Novák Karel CZE000611CCalibos Tábor
7.Tromler Lukáš CZE018278BRůžek team J. Hradec
9.Brož Zdeněk CZE021457CRafani České Budějovice
9.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
9.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
9.Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
13.Hála Vladislav CZE057432CDC Žabovřesky
13.Horelica Marian CZE022735BTrabanti České Budějovice
13.Staněk Stanislav CZE001100CRafani České Budějovice
13.Vítek Filip CZE062009
17.Červenka Michal CZE021517BT.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
17.Dembkovský Michal CZE032838AStřelci Český Krumlov
17.Gerl Jakub CZE046270CRafani České Budějovice
17.Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
17.Lepša Jan CZE049632BHotel Černá B
17.Staněk Miroslav CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
17.Veber Jan CZE048881CJižanský Koník Č.Budějovice
17.Vítek Jan CZE055329České Budějovice
25.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
25.Jiráň Jaroslav CZE055838CDC Žabovřesky
25.Mácha Zbyněk CZE065691BT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
25.Marek Vladimír CZE030454ASněženka a Machři Hořice
25.Sojka Jan CZE042172CJelínek Frymburk
25.Straka Robert CZE068670BKloučci od Pelešky Holubov
25.Titz Roman CZE063500CDC Žabovřesky
25.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
33.Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
33.Hadrava Stanislav CZE047164BRůžek team J. Hradec
33.Kadlec Petr CZE064006CŠuměnky Horní Planá
33.Klejna Tomáš CZE054365Tábor
33.Korch Pavel CZE017153BHotel Černá B
33.Kroupa Jan CZE053777CTrabanti České Budějovice
33.Lenc Aleš CZE056694CDC Žabovřesky
33.Lukš Josef CZE000396CHobiti České Budějovice
33.Michňo Josef CZE041065BMilli a její tygři ČB
33.Mitinko Peter CZE064435CCobra České Budějovice
33.Mládek Tomáš CZE034432CCalibos Tábor
33.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz
33.Peterek Jakub CZE066133BTrabanti České Budějovice
33.Polanský Milan CZE058289CPlatan team Protivín
33.Šimon Jiří CZE018514BŠvejci České Budějovice
33.Vavřinec Jan CZE065722BŠipkaři Strakonice
49.Babic Ivan CZE000793CHobiti České Budějovice
49.Bajtek Jakub CZE055496CHobiti České Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 19:19:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement