Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/102)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži

16.4.2011| Olomouc Sigma| Dvojice muži| Dvojic: 102| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
2.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
3.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
3.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Kosík Pavel CZE001901České Budějovice
5.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
Gurka Ján CZE016110CDart Shooters Hospříz
5.Kysela Roman CZE000004AŠK OKO Plzeň
Fořt David CZE001074APlzeň
5.Navrátil Miloslav CZE000103Sepekov
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
5.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
Kuchta Vladimír CZE001510ATrosky Litomyšl
9.Bujáček Pavel ZEMŘEL
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
Zmelík Oto SVK100467Bratislava
9.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava
9.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Bali Ondřej CZE000454BRůžek team J. Hradec
9.Moural Petr CZE018089ACrazy České Budějovice
Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
9.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
9.Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Bednařík Jaromír CZE000189ADC HORNETS Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Boldiš Karel CZE000031Sokolov
Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
Souček Petr CZE010229BStará Sparta Loučovice
17.Dominik Roman CZE025622BSupi Dolní Benešov
Tulach Pavel CZE023880BSupi Dolní Benešov
17.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Sedláček Miroslav CZE008453BÚletáři Hradec Králové
17.Malík René CZE031643Valašské Meziříčí
Žárský Radovan CZE027020AOutsiders Vsetín
17.Rikan Ladislav CZE019337Kostelec na Hané
Metelka Antonín CZE018559BCapa team Čechovice
17.Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
Kučera Martin CZE021751BŠK Jezbořice
17.Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Turinský Petr CZE000050České Budějovice
Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
17.Uvíra Lukáš CZE023883ADC Virus Opava
Thomas Martin CZE016785Podvihov
17.Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
17.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
17.Zalaba Petr CZE004236BRumoví pralinky
Chrobok Radek CZE005861Grygov
33.Abelovský Pavel CZE000134Sokolov 5
Petrželka Miloš CZE000697BDC Žíla Chodov
33.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
Krejza Jiří CZE001509CNotorcross Garáž Pardubice
33.Beníček Jakub CZE024566BOlomoučtí orli
Nerušil Jaroslav CZE024591Těšetice
33.Boček Ladislav CZE025071Kružberk
Březina Rostislav CZE023879ADC Virus Opava
33.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Putnar Petr CZE009085ASkokani Polička
33.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Pošík Martin CZE035261DShadow Darts Pardubice
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Talavášek Jiří CZE004637AŠK Maséři Hradec Králové
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Dyršmíd Petr CZE003175Lysá nad Labem
Vojta Martin CZE036616BManiac darts Rakovník
33.Gaváč Pavel CZE007464Domažlice
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
Trnka Jiří CZE000700ADobří bobři Olomouc
33.Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
33.Hynčica Petr CZE000080AGerlich Fulnek
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
Vlášek Jan CZE034641AZippo team Štít
33.Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
Dušek Marian CZE000215DSlza olomouc
33.Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
Šveňha Vladimír CZE002654BSTS Moskovice Praha
33.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
Häusler Tomáš CZE002499Beroun 2
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:16:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement