Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

15.4.2011| Olomouc Sigma| Dvojice mixy| Dvojic: 58| Žebříčků: 1

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
2.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
3.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
Pospíšil Pavel CZE009539Jablonec nad Nisou
3.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Rajman Richard CZE006172AMexiko Chomutov
5.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
5.Roháčková Markéta CZE000088BBraStr Kohoutovice
Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
9.Bočková Lenka CZE025090Kružberk
Boček Ladislav CZE025071Kružberk
9.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Chvístková Kateřina CZE017680BMusic Club Lapač
Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
9.Drábková Dagmar CZE037932Vroutek
Kapl Aleš CZE034679AKlub 44 Liberec
9.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
9.Konopásková Petra CZE007989Písek
Kristin Luděk CZE000128AKostelníci Staré Hodějovice
9.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Mrňková Markéta CZE000111BOlomoučtí orli
Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
17.Babiaková Veronika CZE029468BStefanplus Brno
Dokoupil Karel CZE005814ARakol Brno
17.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Strbáček Stanislav CZE000369CHorní Rozptyly Praha
17.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
Vaňásek Jaroslav CZE000818Srnín
17.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Jaroš Karel CZE021925BDC Domanín
17.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
17.Dudíková Zdeňka CZE006267ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Kagelová Renáta CZE002927BGrácie Brno
Chrobok Radek CZE005861Grygov
17.Lindová Olga CZE033106
Chlumský Ondřej CZE002512CVonoklasy 26
17.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
17.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Trenkler Martin CZE010311Praha 4
17.Reilová Jitka CZE000132Praha 9
Malinovský Zdeněk CZE000487BPohodáři Praha
17.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
Bělina Petr CZE000376AFofr Duchcov
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Sucharda Petr CZE000176ALucky Darts Jičín
17.Veselá Marcela CZE000199DDC Vrtule XXL Hradec Králové
Veselý Pavel CZE001045ADC Sharks Hradec Králové
17.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
33.Bajnarová Jana CZE040089Ostrava
Bajnar Radek CZE031351ATazman Jr. Ostrava
33.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Nitka Jiří CZE029784Moravičany
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
33.Buchtová Karolína CZE035046Olomouc
Ondrejka Tomáš CZE028062Olomouc
33.Chromická Kristýna CZE040283
Rathuský Jiří CZE013614Praha 2
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Vráblík Michal CZE025884CNo stress Praha
33.Eksteinová Pavlína CZE023328Vejprnice
Ekstein Luděk CZE012126AAŠKK FJ Sokol Vejprnice
33.Heřmanová Marta CZE028271
Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
33.Kabourková Zdeňka CZE000086Teplice
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
33.Kavková Michaela CZE000779Olomouc
Labík Marián CZE000123ADobří bobři Olomouc
33.Klimšová Libuše CZE026241Olomouc
Ondrejka Jakub CZE029560Olomouc
33.Koberová Vladimíra CZE000171Třemošná
Kobera Zdeněk CZE000316BŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Kocmanová Lucie CZE037710BSokol Plumlov
Vymlátil Robert CZE037711BU Anděla Prostějov
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Beneš Vojtěch CZE037724Frýdlant
33.Němcová Lucie CZE026294Praha 4
Němec Michal CZE020815Praha 4
33.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Tuček Roman CZE033118Praha 4
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:53:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement