Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/85)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži (ŠVS)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 85| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
2.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
4.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
6.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
7.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
8.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
10.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
11.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
Novotný Jiří CZE009507BBohemia Hearts Poděbrady
12.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
13.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
14.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
15.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
16.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
17.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
18.Malach Matěj CZE051928AČerný Sup Starý Rokytník
Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
19.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice
20.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
21.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Pecha Ondřej CZE044177ALegie Praha
22.Popďakunik Lukáš CZE018951AŠK Ambiente 2000 Pardubice
Vávra David CZE051528AU Ajšíra Studnice
23.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
24.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
25.Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
26.Doležal Michal CZE001016AÚjezd
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
27.Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
28.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
29.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
30.Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov
31.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
32.Šlouf Michal CZE060474BDarts Třebíč
Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
33.Pecha Martin CZE044897DPremier League Bar Praha
Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
34.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
35.Cvrček Tomáš CZE062413AŠenkýři
Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
36.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
37.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
Réda Martin CZE000437Adamov
38.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
39.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
40.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
41.Spilka Martin CZE003843
Štěpánek Petr CZE063644Jirny
42.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
43.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
44.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč
Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč
45.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
46.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
47.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
48.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
49.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
50.Spodaryk Igor CZE068702BOstré hroty Čelákovice
Pokorný Ladislav CZE006654APlechovky Pečky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 02:12:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement