Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/68)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráček: 68| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
2.Řeháková Renata CZE053323AHranice
3.Ujčíková Jarmila CZE064422AŠipkaři Budišov
4.Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
5.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
5.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
7.Rosíková Alena CZE031703CHorny Darts Lipník
7.Sobotková Eva CZE035591APitbull Senice na Hané
9.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
9.Čáslavská Miloslava CZE069548Petrovice u Sušice
9.Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav
9.Šnejdarová Jitka CZE060106CSB Hostivař Praha
13.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
13.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
13.Pečinková Vendula CZE060775BDC Domanín
13.Vránová Martina CZE029272CPanthers Poruba
17.Boháčová Lucie CZE059353BCerberos Netín
17.Esková Miroslava CZE060233Oggy a Škodíci Ostrov
17.Křepelková Simona CZE048773CSuper Ženy České Budějovice
17.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
17.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
17.Rainerová Olga CZE066619DŠK Sušice
17.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
17.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov
25.Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
25.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
25.Johanidesová Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
25.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
25.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
25.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
25.Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov
25.Tůmová Petra 1985CZE047361BMostecký Most
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Čechová Kateřina CZE064386A26ERS Jihlava
33.Domáčková Karolína CZE054453D(Unkulunkulukazi Originál Vintířov)
33.Dubcová Lucie CZE060232BNetovka Deers Semily
33.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov
33.Kocianová Pavlína CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov
33.Kuběnová Marcela CZE029709BBig Crash Velká Kraš
33.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
33.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
33.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
33.Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
33.Mráčková Marcela CZE067407CAŠKK FJ Sokol Vejprnice
33.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
33.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha
33.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
33.Vranková Julie CZE062101BHorny Darts Lipník
49.Antlová Jana CZE007213ADC HORNETS Adamov
49.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 26.5.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 26.5.2022 18:36:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement