Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 179| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
129.Bachár Miloslav CZE000432BDream Bar Jirkov
129.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
129.Brož Zdenek CZE021457BJokers team České Budějovice
129.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
129.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
129.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
129.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
129.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
129.Deneš Gabriel CZE063932CŠK Kolinec
129.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
129.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
129.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
129.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
129.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín
129.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
129.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
129.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
129.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
129.Klejna Tomáš CZE054365ADC Cannabis Tábor
129.Kodýdek Jiří CZE066762AŠK Zámek Horažďovice
129.Koníček Roman CZE031401BPátecká sportovní z.s.
129.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
129.Kopeček Ondřej CZE059905AFormanský Dravci Jihlava
129.Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
129.Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
129.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
129.Louda Petr CZE006905Přeštice
129.Minster Marek CZE026339ACerberos Netín
129.Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
129.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
129.Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
129.Nerušil Marek CZE059026AFRIENDS Praha
129.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
129.Ochodek Robin CZE006379BDC Profin Orlová
129.Pátek Martin CZE067401AFaraon Hlinsko
129.Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
129.Peterka Michal CZE045969BOggy a Škodíci Ostrov
129.Poloch Jakub CZE057050BBabráci z Ostravy
129.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
129.Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 2000
129.Spodaryk Igor CZE068702BOstré hroty Čelákovice
129.Špaček Milan CZE061184CDesperados Brno
129.Šulek Radim CZE050056CKapitán Duchcov
129.Telíšek Michal CZE000968BPohodáři Olomouc
129.Tomeš Lukáš CZE069604ADC Mustang Brno
129.Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
129.Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
129.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
129.Weissmann Petr CZE026063BSlezští rytíři Karviná
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 23:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 23:38:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement