Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 179| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
2.Cvrček Tomáš CZE062413AŠenkýři
3.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
4.Jeníček Petr CZE015787AMilenov
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
7.Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
7.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
9.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
9.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
13.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
13.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
13.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
13.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
17.Pokorný Ladislav CZE006654APlechovky Pečky
17.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
17.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
17.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
25.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
25.Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
25.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
25.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
25.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
25.Materna Tomáš CZE062422APrevíti Praha
25.Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice
25.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
33.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
33.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
33.Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
33.Mikuš Milan CZE044706CŠK Kolinec
33.Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
33.Novotný Jiří CZE009507BBohemia Hearts Poděbrady
33.Pavlovič Jiří CZE063474CŠK Králové Šumavy
33.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
33.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
33.Přibyl Pavel CZE000066AŠilingrák Team Brno
33.Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
33.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
33.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Vémola Jiří CZE000819BHamerské kladivo
49.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
49.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 17:53:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement