Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 179| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
49.Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
97.Augustýn Jiří CZE041554CDesperados Brno
129.Bachár Miloslav CZE000432BDream Bar Jirkov
25.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
49.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
65.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
65.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
129.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
65.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
65.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
129.Brož Zdenek CZE021457BJokers team České Budějovice
129.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
97.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč
129.Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
49.Chytil Martin CZE060097AŠvejci České Budějovice
9.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
129.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
2.Cvrček Tomáš CZE062413AŠenkýři
97.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
65.Čáslavský Ladislav CZE064077Petrovice u Sušice
97.Čech Dominik CZE063463DStará Parta
97.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
129.Čermák David CZE046155AU Ajšíra Studnice
49.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč
65.Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
97.Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
49.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
129.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
129.Deneš Gabriel CZE063932CŠK Kolinec
5.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
49.Doležal Petr CZE054600AHadi z Ostrova Dašice
129.Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
1.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
25.Dvořák Petr CZE002292AStřelci Český Krumlov
97.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
65.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
129.Fiala Patrik CZE061211ABo.Co Fifejdy
17.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
97.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
97.Franče Jakub CZE064967Lipnice
129.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
129.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
97.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
129.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín
33.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
65.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
17.Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 08:30:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement