Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 179| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Spilka Martin CZE003843
7.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
129.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
9.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
65.Réda Martin CZE000437AAdamov
17.Papírník Jan CZE041976AALK Brumov
65.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
97.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
97.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
129.Poloch Jakub CZE057050BBabráci z Ostravy
97.Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
33.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice
65.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy
129.Fiala Patrik CZE061211BBo.Co Fifejdy
129.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
9.Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
33.Novotný Jiří CZE009507BBohemia Hearts Poděbrady
17.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
129.Götthans Roman CZE038382ACerberos Netín
129.Minster Marek CZE026339BCerberos Netín
129.Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
97.Pidima Petr CZE042013DDarda Radim
129.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
65.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
65.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
97.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč
49.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč
65.Šlouf Michal CZE060474BDarts Třebíč
33.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
129.Klejna Tomáš CZE054365BDC Cannabis Tábor
97.Pečinka Ivan CZE001931ADC Domanín
129.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
65.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Řehoř Martin CZE057724ADC Mirage Sobín
65.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
129.Tomeš Lukáš CZE069604DC Mustang Brno
129.Ochodek Robin CZE006379CDC Profin Orlová
3.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
65.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
33.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
97.Dvorský Bronislav CZE029180BDC Rybičky Chodov
13.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
65.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
97.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
97.Augustýn Jiří CZE041554CDesperados Brno
65.Krajčo Peter CZE057784CDesperados Brno
129.Špaček Milan CZE061184CDesperados Brno
49.Hofman Martin CZE006587CDoubleTrouble Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 3.12.2023 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 3.12.2023 20:55:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement