Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/179)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži (DKO)

25.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 179| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
97.Čech Dominik CZE063463DStará Parta
129.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
97.Mikluš Martin CZE059853DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh
65.Pecha Martin CZE044897DPremier League Bar Praha
97.Pidima Petr CZE042013DDarda Radim
129.Vykydal Petr CZE067379DJestřábi Ostrava
129.Anděra Lukáš CZE063564C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
97.Augustýn Jiří CZE041554CDesperados Brno
97.Černý Josef CZE037530CMordorští Vrhači Pardubice
129.Deneš Gabriel CZE063932CŠK Kolinec
33.Dolejš Viktor CZE000693CKlatovy I
13.Jaroš Marek CZE012548CDC Sport Barbarians Třebíč
65.Klindera Ladislav CZE033021CDragonflies Liberec
97.Kozelka Václav CZE057907CSB Hostivař Praha
65.Krajčo Peter CZE057784CDesperados Brno
129.Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
33.Mikuš Milan CZE044706CŠK Kolinec
129.Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
65.Obšil Michal CZE002594CMinibaroni na Kuželně Brno
65.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
33.Pavlovič Jiří CZE063474CŠK Králové Šumavy
129.Špaček Milan CZE061184CDesperados Brno
129.Šulek Radim CZE050056CKapitán Duchcov
129.Bachár Miloslav CZE000432BDream Bar Jirkov
25.Balík Michal CZE052618BTitans Praha
49.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
129.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha
65.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice
65.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
129.Brož Zdenek CZE021457BJokers team České Budějovice
97.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč
129.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
97.Čeliga Viktor CZE056635BBabráci z Ostravy
49.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč
129.Górecki Adam CZE061215BBo.Co Fifejdy
129.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín
65.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
49.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
129.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
129.Koníček Roman CZE031401BPátecká sportovní z.s.
49.Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
33.Krejčí Jan CZE046641BTorzo Bílina
97.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
129.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
97.Markovič Peter CZE004020BXPneu Orlová
97.Motáň Miroslav CZE031978BŠvejci České Budějovice B
97.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
129.Naniaš Patrik CZE062299BNo Men Prostějov
129.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha
33.Novotný Jiří CZE009507BBohemia Hearts Poděbrady
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 08:06:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement