Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy (ŠVS)

24.9.2021| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 67| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
2.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
3.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Kos Matouš CZE063561ALegie Praha
4.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
5.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
6.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov
7.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
8.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
10.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
11.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
12.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor
13.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
Řehák Tomáš CZE063822APanteři Hranice
14.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
15.Vránová Martina CZE029272BPat.rick Poruba
Mrovec Martin CZE065407APat.rick Poruba
16.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
18.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc
19.Nagelová Denisa CZE050389AJestřábi Ostrava
Mikluš Martin CZE059853DPivnice Základna Ostrava-Zábřeh
20.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Vácha Martin CZE000293ABo.Co Fifejdy
21.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
22.Kovářová Eva CZE068788BPlzen
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
23.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
24.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
25.Dubcová Lucie CZE060232CNetovka Deers Semily
Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
26.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
27.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
28.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Schejbal Martin CZE052815ALegie Praha
29.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
Bubaň Pavel CZE011871AČerný Sup Starý Rokytník
30.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
31.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
32.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
34.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624CKapitán Duchcov
35.Mráčková Marcela CZE067407CŠK Kominíci
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
36.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
37.Vanišová Alena CZE057583CTragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
38.Skoumalová Jaroslava CZE052805CLožisková mafie Pšov
Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
39.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
40.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Balík Michal CZE052618BTitans Praha
41.Vrzalová Eliška CZE059389BTrabanti České Budějovice
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
42.Redlová Martina CZE000535CVeselý Obušky Cheb
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
43.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
Réda Martin CZE000437Adamov
44.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
45.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
46.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou
Chromec Jakub CZE031305APanteři Hranice
47.Štruncová Petra CZE068470Decin
Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín
48.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
49.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Šturma Rostislav CZE001823BSyslíci Velká Kraš
50.Antlová Jana CZE007213AKavárka Brno
Antl Tomáš CZE002264AKavárka Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 14:17:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement