Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

19.2.2011 | České Budějovice KD Gerbera | Jednotlivci ženy | Hráček: 65 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Chvístková Kateřina CZE017680 A Music Club Lapač
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
3. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
4. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
5. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Heřmanová Marta CZE028271
7. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
7. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
9. Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha
9. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
9. Štěpánová Zuzana CZE000049 Milevsko
13. Mráčková Hana CZE000131 C Sodomagoři Přelouč
13. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
13. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
13. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
17. Bočková Lenka CZE025090 B Kružberk
17. Bžochová Vladislava CZE001687 C Šutráci Oldřichov
17. Cejzlarová Veronika CZE000130 Trutnov
17. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
17. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha
17. Ouhrabková Veronika CZE032989 Vonoklasy
17. Pavlíková Alena CZE013438 Přerov
17. Schmídová Elena CZE013384 Jezinky Praha
25. Buczková Dáša CZE027263 Vyšný
25. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
25. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
25. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec
25. Madejová Vlasta CZE022510 A Sněženka a Machři Hořice
25. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
25. Prokýšková Eva CZE000023 ŠK AJETO Praha
25. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci
33. Balnohová Petra CZE027572 Humpolec
33. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha
33. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Doležalová Andrea CZE031352 C Ostrava
33. Giertlová Petra CZE019930 Týn nad Vltavou
33. Hessová Zuzana CZE030259 Cheb
33. Kagelová Renáta CZE002927 C Grácie Brno
33. Koberová Vladimíra CZE000171 C Třemošná
33. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
33. Kuchtová Renata CZE005743 A Za Vodou Litomyšl
33. Persyová Ivana CZE008694 B Notorcross Garáž Pardubice
33. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
33. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
33. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
33. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha
49. Andresíková Michala CZE033323 D Lázně Kynžvart
49. Babicová Štěpánka CZE002196 Kočky do Švejka Č.Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 05:23:56