Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/233)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

20.11.2010| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci muži| Hráčů: 233| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
2.Kysela Roman CZE000004AŠK OKO Plzeň
3.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
4.Kristin Luděk CZE000128AOlympia Tábor
5.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
7.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
9.Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
9.Schneider Petr CZE006860ADream team Ostrava
9.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
13.Dudáš Milan SVK100186Povážská Bystrica
13.Mihálik Pavel CZE006508AKardašova Řečice
13.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
13.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
17.Bali Ondřej CZE000454ARůžek team J. Hradec
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Bujáček Pavel ZEMŘEL
17.Danda Jiří CZE000196ALitoměřice
17.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Prokop Pavel CZE022608BRubín Red Stones Ostrava
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Holeček Zdeněk CZE029121ACrazy České Budějovice
25.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
25.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
25.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
25.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
25.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
25.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
25.Trojáček Jaroslav CZE000256ADC Dřeváci Strakonice
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Chrobok Radek CZE005861Grygov
33.Fořt David CZE001074APlzeň
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Miller Miroslav CZE000040AMatouš Team Slavče
33.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
33.Pelletschek Karel CZE010143Štědrá
33.Pospíchal Tomáš CZE000538AKarlovy Vary
33.Pospíšil Pavel CZE009539AJablonec nad Nisou
33.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
33.Rýpar Martin CZE000030ADC Mustang Bar
33.Sedláček Miroslav CZE008453BÚletáři Hradec Králové
33.Souček Petr CZE010229AStará Sparta Loučovice
33.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
33.Šimandl Kamil CZE008755AŠK OKO Plzeň
33.Zdeněk Karel CZE004124AAC Star-Arena Chodov
49.Andresík Radek CZE000382AVokurky Mariánské Lázně
49.Bareš Ondřej CZE029631ASvětlá nad Sázavou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 09:20:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement