Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/233)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR muži (DKO)

20.11.2010 | České Budějovice KD Gerbera | Jednotlivci muži | Hráčů: 233 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
2. Kysela Roman CZE000004 A AŠKK FJ Sokol Vejprnice
3. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
4. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor
5. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Vorsa Jiří CZE000002 A Adalbertus Medlov
7. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
9. Madej Miroslav CZE021978 A Sněženka a Machři Hořice
9. Schneider Petr CZE006860 A Dream team Ostrava
9. Zmelík Oto SVK000467 Bratislava
13. Dudáš Milan SVK000186 Povážská Bystrica
13. Mihálik Pavel CZE006508 A Kardašova Řečice
13. Ondo Michal CZE001787 A Vysoké Mýto
13. Sviták Pavel CZE000026 A Střelci Český Krumlov
17. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
17. Bali Ondřej CZE000454 A Růžek team J. Hradec
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Bujáček Pavel
17. Danda Jiří CZE000196 A Formani Duchcov
17. Mrva Aleš CZE000162 A DC HORNETS Adamov
17. Prokop Pavel CZE022608 B Rubín Red Stones Ostrava
17. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
25. Holeček Zdeněk CZE029121 A Crazy České Budějovice
25. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
25. Pastrňák Michal CZE000324 A DC Brooklyn Havířov
25. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
25. Škůrek Zdeněk CZE000188 A Crazy České Budějovice
25. Šmejda Michal CZE001960 A Trosky Litomyšl
25. Trojáček Jaroslav CZE000256 A DC Dřeváci Strakonice
33. Buřič Jan CZE000639 A ŠK Plzeňka Praha
33. Chrobok Radek CZE005861 Grygov
33. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň
33. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Miller Miroslav CZE000040 A Matouš Team Slavče
33. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
33. Pelletschek Karel CZE010143 Štědrá
33. Pospíchal Tomáš CZE000538 A RACEK B52 K.VARY
33. Pospíšil Pavel CZE009539 A Jablonec nad Nisou
33. Réda Martin CZE000437 A DC HORNETS Adamov
33. Rýpar Martin CZE000030 A DC Mustang Bar
33. Sedláček Miroslav CZE008453 B Úletáři Hradec Králové
33. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
33. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
33. Šimandl Kamil CZE008755 A Scorpions Plzeň
33. Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV
49. Andresík Radek CZE000382 A VOKURKY MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
49. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 10:09:53