Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy (DKO)

20.11.2010 | České Budějovice KD Gerbera | Jednotlivci ženy | Hráček: 94 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Bruská Iveta CZE002191 B The Best Of Nové Město p/S.
2. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
4. Chmelíková Hana CZE032935 Jaroměř
5. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Hessová Zuzana CZE030259 Cheb
7. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
7. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
9. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
9. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
9. Mrňková Markéta CZE000111 B Olomoučtí orli
9. Staníková Edita CZE002952 Ostrava
13. Drtilová Lenka CZE000010 A Mladé Buky
13. Fukalová Marcela CZE000460 B DC Billiard Bar Dragons Ostrava
13. Roháčková Markéta CZE000088 B BraStr Kohoutovice
13. Šauerová Pavla CZE000506 Bílina
17. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
17. Jandová Radana CZE026496 Praha 10
17. Kačenová Alžběta CZE020831 B ŠK Panapr Praha
17. Kaňovská Jana CZE000107 Zlín
17. Obručová Kateřina CZE020665 Praha 4
17. Sedláčková Karolína CZE000234 A Sokolíci Červený Kostelec
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
25. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
25. Konopásková Petra CZE007989 C Písek
25. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
25. Lindová Olga CZE033106 B
25. Nagyová Katarína SVK000185 Povážská Bystrica
25. Pavlíková Alena CZE013438 Přerov
25. Reilová Jitka CZE000132 Praha 9
25. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
33. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
33. Benedíková Světlana 1986 CZE015116 Moravský Písek
33. Buczková Dáša CZE027263 Vyšný
33. Chalupová Petra CZE033692 D DC Texas Cheb
33. Chudá Martina CZE000056 B Grácie Brno
33. Dočekalová Martina CZE000034 D DC Rychlé šipky Bosonohy
33. Drábková Dagmar CZE037932 C Vroutek
33. Emlerová Pavla CZE002922 ŠK AJETO Praha
33. Kagelová Renáta CZE002927 C Grácie Brno
33. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Kosinová Milena CZE036431 C Koněspřežka Bujanov
33. Madejová Vlasta CZE022510 A Sněženka a Machři Hořice
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
33. Nykodemová Petra CZE029355 B Akademie DC Praha
33. Spurná Vlasta CZE001052 C Olomoučtí vlci
33. Uhříčková Lenka CZE000282 B (TJ Baník Žacléř)
49. Andresíková Michala CZE033323 D Lázně Kynžvart
49. Bžochová Vladislava CZE001687 C Šutráci Oldřichov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 07:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 08:37:54