Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy (DKO)

19.11.2010| České Budějovice KD Gerbera| Jednotlivci ženy| Hráček: 58| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc
2.Roháčková Markéta CZE000088AYellov fish
3.Šauerová Pavla CZE000506Bílina
4.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
5.Bočková Lenka CZE025090Kružberk
5.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
7.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
7.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
9.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
9.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
13.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
13.Obručová Kateřina CZE020665Praha 4
13.Slavíková Lucie CZE013416DSkrblíci Bítozeves
13.Šlencová Jana CZE027120DU Šlenců
17.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
17.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov
17.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Kagelová Renáta CZE002927Oldřichov
17.Konopásková Petra CZE007989Písek
17.Kvasničková Petra WRD007999Beluša
17.Madejová Vlasta CZE022510Hořice na Šumavě
17.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
25.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
25.Dusilová Nikola CZE030041Praha 8
25.Emlerová Pavla CZE002922Klub Ajeto z.s. Praha
25.Hofmistrová Eva CZE024337Mariánské Lázně
25.Lindová Olga CZE033106
25.Nagyová Katarína SVK100185Považská Bystrica
25.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
25.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
33.Andresíková Michala CZE033323Mariánské Lázně
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Buczková Dáša CZE027263Vyšný
33.Buřičová Hana CZE001206CŠK Plzeňka Praha
33.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
33.Čížková Štěpánka CZE002196České Budějovice
33.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
33.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
33.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín
33.Kůsová Věra CZE011042Ústí nad Labem
33.Líšková Janka WRD038937Žilina
33.Ouhrabková Veronika CZE032989Vonoklasy
33.Spurná Vlasta CZE001052Olomouc
33.Šteňová Veronika CZE020338Praha 6
33.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
33.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
49.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
49.Beňová Karolína CZE036281Teplice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 13:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 14:09:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement