Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-27/27)
  Náhled Tisk Nahoru
Párty šipkařů SVČ - Šipky Kilián

7.6.2019 | Velehrádek - LDT | Dvojice smíšené | Rozhodčí: Vylíčil Ondřej | Dvojic: 27 | Žebříčků: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Hendrych Daniel CZE042296 A Dangerous Rebels Jičín
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
2. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec
Hanzl Tomáš CZE003003 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
3. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov
Kocianová Pavlína CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov
4. Dufka Martin CZE000232 A Kobry od Soudku Arnultovice
Svatý Martin CZE000133 A DC Prima Česká Skalice
5. Goldmann Martin CZE045102 C TJ Baník Žacléř
Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř
5. Plíšek Jakub CZE050158 A DC Prima Česká Skalice
Meixner Jiří CZE040819 A DC Prima Česká Skalice
7. Görner Vít CZE001596 C TJ Baník Žacléř
Nguyen Marek CZE044857 C TJ Baník Žacléř
7. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov
Hencl Petr CZE037125 B Modrý Vlci Trutnov
9. Cejzlarová Jitka CZE000156 B Black Angels Trutnov
Cejzlar Pavel CZE000141 B Žraloci Trutnov
9. Erban Miroslav CZE034262 A Štíři od Soudku Arnultovice
Rodr Jiří CZE030784 B Orli Trutnov
9. Salaba Lubomír CZE019824 A Lucky Darts Jičín
Vohnout Zdeněk CZE007756 A Dangerous Rebels Jičín
9. Šimanovský Miroslav CZE016596 C Grizzly Chotěvice
Chaloupka David CZE002510 C Grizzly Chotěvice
13. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Zahálka Lukáš CZE045890 A DC Prima Česká Skalice
13. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov
13. Prokopcová Irena CZE048545 D HaFani Trutnov
Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
13. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
Melichar Jan CZE038837 A TJ Sparta Úpice
17. Adámek Aleš CZE024414 B Tornádo Trutnov
Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř
17. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice
Dvořáková Zdeňka CZE043458 Hradec Králové
17. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
17. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice
Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice
17. Král Jaroslav CZE039459 A Dangerous Rebels Jičín
Host žena I
17. Rada Petr CZE043087 Česká Skalice
Zvěřinová Kateřina CZE063716 Česká Skalice
17. Starý Miroslav CZE052280 D HaFani Trutnov
Hampl Matěj CZE040080 D HaFani Trutnov
17. Šlik Petr CZE024598 A DC Prima Česká Skalice
Pavlík Miroslav CZE063555 Česká Skalice
25. Blažek Daniel CZE003240 C Grizzly Chotěvice
Tomšíček Petr CZE030996 Čermná
25. Branda Marek CZE059120 D Rebelové Dolní Přím
Dufková Kateřina CZE040561 Chotěvice
25. Hrnčiariková Radka CZE038118 A Dangerous Rebels Jičín
Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.2.2020 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.2.2020 23:33:11