Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/297)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži (DKO)

21.11.2009| Olomouc Sigma| Jednotlivci muži| Hráčů: 297| Žebříčků: 2

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Danda Jiří CZE000196Litoměřice
2.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
3.Martin Peter SVK100840Veľký Meder
4.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
7.Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
7.Karlík Jiří CZE000241ABulls Hošťálková
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Spálenský Josef CZE007623Pardubice
9.Witala Michal CZE006383Havířov
13.Bali Ondřej CZE000454ADart Shooters Hospříz
13.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně
13.Turinský Petr CZE000050České Budějovice
13.Vorsa Jiří CZE000002AAdalbertus Medlov
17.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hynčica Petr CZE000080Hranice 1
17.Kysela Roman CZE000004Plzeň
17.Moják Martin CZE002812BDegustátoři Kotelna Bohumín
17.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
17.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Příhoda František CZE000457AManíci Frýdek-Místek
17.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
25.Abadžiev Richard CZE000702Brno
25.Dominik Roman CZE025622ASupi Dolní Benešov
25.Gronych Miroslav CZE000064Šumperk
25.Kolář Petr CZE012749CHospoda U Kupce Tážaly
25.Koleniak Marek CZE000574Palonín
25.Miklas David CZE000032Strakonice
25.Pavlík Radim CZE000419ADC Profin Orlová
25.Schneider Petr CZE006860ADC Esa Ostrava
33.Časta Jiří CZE000492BFrčáci Ivančice
33.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
33.Dimitrov Nikola CZE000400Ostrava
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov
33.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
33.Loukota Petr CZE010040BBohemia Hearts Poděbrady
33.Pastrňák Michal CZE000324ADC Brooklyn Havířov
33.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
33.Réda Martin CZE000437Adamov
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Toufar Petr CZE000197BSokol Plumlov
33.Trojáček Jaroslav CZE000256Písek
33.Váňa Jaromír CZE001560Světlá nad Sázavou
33.Vavříček Petr CZE006310Orlová
49.Daněk Lukáš CZE000160Brno
49.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.5.2024 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.5.2024 03:52:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement