Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (SK&KO)

23.9.2023| Žďár nad Sázavou KD| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 53| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
2.Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
3.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
3.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
5.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
5.Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
5.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno
5.Štočková Věra CZE056731DŠipkový klub Patřín
Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
9.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
9.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
9.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
9.Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
9.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
9.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha
Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha
17.Hanušová Pavlína CZE050059CSkarabeus Slatiňany
Kopecká Bohdana CZE044593CSkarabeus Slatiňany
17.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno
Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
17.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín
17.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
17.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
17.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
17.Štěrbová Šárka CZE024930AMichelindart Havířov
Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava
17.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
27.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
27.Božiková Helena CZE062054BO tečku Prostějov
Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk
27.Dlouhá Barbora CZE060521
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
27.Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
Hipíková Adéla CZE068403CDC Esa Ostrava
27.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice
27.Křepelková Simona CZE048773BDříteň
Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov
27.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
27.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts
Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most
27.Mikulecká Růžena CZE048636DVoklik Benátky
Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
27.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4
Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha
27.Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim
27.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
27.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha
Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha
40.Capoušková Dagmar CZE058649DSkarabeus Slatiňany
Pechholdová Petra CZE076038Plzeň
40.Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
40.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc
Adámková Veronika CZE065211AXXX - Jablonec nad Nisou
40.Jirsová Kateřina CZE059482BKandráčovci Kolín
Kučerová Ivana CZE067412BKorunky Kolín
40.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Vajdíková Ivana CZE061205DŘízci z Výškovic
40.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha
Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha
40.Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
Všianská Pavlína CZE045768DGold Řídeč
40.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín
Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín
40.Polomová Veronika CZE037440BDC Žíla Chodov
Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov
40.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice
40.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.7.2024 05:54:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement