Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-29/29)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice ženy

11.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 29 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
2. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
3. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
3. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
5. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL
Ptáčková Kateřina CZE043207 D Šmoulové z PBL
5. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice
Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
5. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
5. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
9. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
Plevová Jana CZE050557 C Řízci z Výškovice
9. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
9. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
9. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty
Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
9. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
17. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
17. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
17. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov
Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A
17. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov
Stýblová Pavlína CZE058651 B DC Holoubkov
17. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Plchová Olga CZE007026 B Kobry Chornice
Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
17. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
17. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 15:35

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 15:35:19