Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice ženy

11.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 45 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
3. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
5. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
5. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Hospodářská Jana CZE042277 C Jen tak Slavošovice
Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav
9. Hrnčiariková Radka CZE038118 B Dangerous Rebels Jičín
Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
9. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L.
9. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
9. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 B Průšvih Karlovy Vary
9. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
17. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
17. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395 D ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice
Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
17. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
17. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor
Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
17. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov
Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
17. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu)
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty
Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
17. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
33. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
Plevová Jana CZE050557 C Řízci z Výškovice
33. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL
Ptáčková Kateřina CZE043207 D Šmoulové z PBL
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov
Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
33. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
33. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A
33. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov
Stýblová Pavlína CZE058651 B DC Holoubkov
33. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Plchová Olga CZE007026 B Kobry Chornice
Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
33. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
33. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 14:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 14:52:08