Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/83)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice muži

11.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 83 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
2. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
3. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
3. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
5. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
Šustr Vlastimil CZE019948 D Darts Stehlík Nový Bydžov
5. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
5. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
Skupin Martin CZE034344 A TJ Viktoria Radim
5. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
9. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
9. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
Gerža David CZE035700 A Bulls Hošťálková
9. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
9. Černošek Ondřej CZE042550 B Sport Bar Atláč Přerov
Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
Vohnout Zdeněk CZE007756 B Dangerous Rebels Jičín
9. Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
9. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
9. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
Pecháček Zdeněk CZE027598 A Asgard's Pardubice
17. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
17. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice
17. Havlan Václav CZE041064 B Milli a její tygři ČB
Jírů Vladimír CZE048997 B Milli a její tygři ČB
17. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Drahotuše
Vavřík Ondřej CZE040930 B Pomatenci Hranice
17. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
17. Machek David CZE000401 A PBL 45 Brno
Poráň David CZE051226 A PBL 45 Brno
17. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové
Malach Petr CZE010053 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
17. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
Planeta Ferdinand CZE002375 C Frnďáci Žernovka
17. Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB
Michňo Josef CZE041065 B Milli a její tygři ČB
17. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
17. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Kaspec Libina
Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
33. Číž Rostislav CZE043540 C ŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
Hejtmánek Václav CZE038307 A Ložisková mafie Pšov
33. Fiala Jan CZE036382 C Proti proudu Praha
Pittermann Jáchym CZE060315 D Gonzo Praha
33. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
Krůta Radek CZE046042 A Průšvih Karlovy Vary
33. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
Švorc Lukáš CZE006373 A Lucky Darts Jičín
33. Havlas Josef CZE034774 B Pistolníci Dolní Kalná
Turek Richard CZE032316 A Štíři od Soudku Arnultovice
33. Homolka Jiří CZE049048 C Joker team Nebahovy
Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
33. Jankovský Tomáš CZE003627 A DC Holoubkov
Imrišek Jan CZE054596 B DC Holoubkov
33. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec
Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec
33. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
33. Kopa Pavel CZE053837 B ŠK Sušice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
33. Kopecký Lukáš CZE049848 A ŠK Rebelové Myštěves
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
33. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
33. Kotubey Mykhaylo CZE051403 C Beta darts Semčice
Dvořák Karel CZE007944 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
33. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
33. Kříž Michael CZE055696 Výškov
Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 15:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 15:20:18