Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži

11.11.2018| Hostinné Techtex sport| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 115| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
3.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Březovský Bořivoj CZE004145AŠK Vyškov
Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
5.Hynek Ondřej CZE050083BSŠK Semafor Mladá Boleslav
Palij Anatolij CZE057516BBukovina
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
9.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
9.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
9.Hrach Filip CZE036481BŠK Hrášci Klatovy
Toman Michal CZE054148BŠK Hrášci Klatovy
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
9.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Fiala Miroslav CZE062353BOggy a Škodíci Ostrov
17.Bauer Pavel CZE061707AManíci Frýdek-Místek
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
17.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
Houdek Tomáš CZE058857AOlympia Tábor
17.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
17.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
17.Fürst Jaroslav CZE002743BDarts Club Holoubkov
Rotyka Tomáš CZE000356BDC Vagabond Rokycany
17.Hochman Pavel 1978CZE006947APlzeň
Hochman Pavel 2003CZE047724APlzeň
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Hlaváček Jan CZE000240BDC Qýčepu Příbram
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
17.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
17.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
Markovský Daniel CZE050165AMachine Šumperk
17.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
17.Novák Jiří CZE018649AKobry od Soudku Arnultovice
Bjelka Milan CZE029481AKobry od Soudku Arnultovice
17.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec
Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Cikánek Luboš CZE048885BDC Speed Flies Kostelec nad Labem
Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Dabski Piotr CZE060983BSŠK Semafor Mladá Boleslav
Kuldánek Lukáš CZE053074BSŠK Semafor Mladá Boleslav
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
33.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
Krůta Radek CZE046042BPrůšvih Karlovy Vary
33.Hájek Tomáš CZE056418AElita Jičín
Vohnout Zdeněk CZE007756AElita Jičín
33.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
Švorc Lukáš CZE006373ALucky Darts Jičín
33.Havlas Josef CZE034774BPistolníci Dolní Kalná
Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
33.Jankovský Tomáš CZE003627BDarts Club Holoubkov
Imrišek Jan CZE054596CČerný Sup Starý Rokytník
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Kopecký Lukáš CZE049848AŠK Rebelové Myštěves
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
33.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
33.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
Souček Jiří CZE036404CPavouci Hradec Králové
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
33.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
Záboj Roman CZE027633BDC Šipkaři Bistro Stvolová
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.3.2021 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.3.2021 00:19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement