Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In ženy

10.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 76 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
2. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
3. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
3. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov
5. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
5. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice
9. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
9. Jendrišáková Ilona CZE061161 D Saloon Brandýs nad Labem
9. Koháková Ivana CZE027892 ŠK AJETO Praha
9. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
9. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
9. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
17. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice
17. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
17. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
17. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Jírů Veronika CZE055325 České Budějovice
17. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
17. Kroupová Martina CZE000184 C Kočky do Švejka Č.Budějovice
17. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
17. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
17. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
17. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
17. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty
17. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
17. Zámorská Kateřina CZE059533 C Horny Darts Lipník
33. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
33. Chromcová Klára CZE060849 C Horny Darts Lipník
33. Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL
33. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Frühaufová Marcela CZE039792 A Fčely Střítež
33. Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
33. Husárová Petra CZE054081 B ŠK Hrášci Klatovy
33. Jindrová Nela CZE055738 B Angry Girls České Budějovice
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
33. Lukšová Šárka CZE053629 Grófky Dubičné
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 15:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 15:38:34