Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy

10.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 108 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
3. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
5. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
5. Dvořáková Šárka CZE020882 A Jindřichův Hradec
5. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
9. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
9. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
9. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
9. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
9. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
17. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
17. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
17. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor
17. Kačerová Jana CZE000909 ŠK AJETO Praha
17. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
17. Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
17. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
17. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové
17. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
33. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
33. Chromcová Klára CZE060849 C Horny Darts Lipník
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Domáčková Karolína CZE054453 C OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Frühaufová Marcela CZE039792 A Fčely Střítež
33. Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
33. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
33. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
33. Jindrová Nela CZE055738 B Angry Girls České Budějovice
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kroupová Martina CZE000184 C Kočky do Švejka Č.Budějovice
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Lukšová Šárka CZE053629 Grófky Dubičné
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 14:22

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 14:22:26