Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
MČR ženy

10.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 108| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec
5.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
5.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
9.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
9.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
9.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
9.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
9.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
17.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
17.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
17.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
17.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor
17.Kačerová Jana CZE000909Klub Ajeto z.s. Praha
17.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
17.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
17.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
17.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Chromcová Klára CZE060849Lipník nad Bečvou
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
33.Čermáková Iva CZE056121DHadi Smržovka
33.Dlouhá Barbora CZE060521
33.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Fürstová Pavlína CZE058651BDarts Club Holoubkov
33.Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
33.Kroupová Martina CZE000184České Budějovice
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
33.Lukšová Šárka CZE053629Branišov
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
33.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice
33.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka
33.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 07:01:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement