Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/178)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In muži

10.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 178 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
2. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov
3. Mráz Zdeněk CZE029516 A DC 90210 Prachatice
3. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
5. Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
5. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
5. Vávra Jiří CZE001676 B The Devills Dolní Bousov
9. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
9. Dabski Piotr CZE060983 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
9. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
9. Poráň David CZE051226 A PBL 45 Brno
9. Procházka Michal CZE011249 A Šipky Ratíškovice
9. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
9. Vokřál Pavel CZE011598 B Black Angels Trutnov
17. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov
17. Březovský Bořivoj CZE004145 A ŠK Vyškov
17. Dvořáček Jan CZE021684 A DC Prima Česká Skalice
17. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
17. Hejtmánek Václav CZE038307 A Ložisková mafie Pšov
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
17. Kotubey Mykhaylo CZE051403 C Beta darts Semčice
17. Machek David CZE000401 A PBL 45 Brno
17. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Pitra Jan CZE056158 A DC Šemík Neumětely
17. Řezáč Lukáš CZE004463 B DC Máchalové Kladno
17. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha
17. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř
17. Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Voborník Pavel CZE048274 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
33. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
33. Bordáč Jan CZE000329 A Torres Team Rožmitál
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
33. Fiala Miroslav CZE062353 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Hájek Tomáš CZE056418 B P&R Radim
33. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
33. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň
33. Jankovský Tomáš CZE003627 A DC Holoubkov
33. Koblic Josef CZE042801 B Respekt Tábor
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
33. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk
33. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Mikulka Martin CZE039110 B Pistolníci Dolní Kalná
33. Mindžák Milan CZE001635 B Stará hora Horní Maršov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.3.2019 04:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 27.3.2019 04:02:04