Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/312)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

10.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 312| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
2.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
3.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
5.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
5.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
9.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
9.Hlaváček Jan CZE000240ADC Qýčepu Příbram
9.Houdek Tomáš CZE058857AOlympia Tábor
9.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
9.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
9.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
9.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
17.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
17.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Duna Roman CZE049637ANikola Kraslice
17.Effenberger Pavel CZE028207APřibice
17.Gerža David CZE035700AOutsiders Vsetín
17.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
17.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
17.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Tucker Luke CZE045636BČerti Poděbrady
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
33.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
33.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov
33.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
33.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice
33.Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
33.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Homolka Jiří CZE049048ADC 90210 Prachatice
33.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
33.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Král Jaroslav CZE039459AElita Jičín
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 17:32:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement