Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/132)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr singl

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 132 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
4. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
5. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
5. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
7. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
7. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Gerža David CZE035700 A Bulls Hošťálková
9. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
9. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
9. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha
13. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
13. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
13. Patera Patrik CZE000135 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
13. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
17. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty
17. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
17. Yeghiazaryan Vachik CZE058208 Rýmařov
25. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
25. Granov Michal CZE053458 B Metráčci České Budějovice
25. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
25. Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
25. Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
25. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
25. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
25. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
33. Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
33. Buráň David CZE058260 Krasov
33. Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
33. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
33. Kain Aleš CZE029605 A Smajlíci Liberec
33. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
33. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
33. Suchopár Jakub CZE057960 D JZD Praha
33. Tancošová Štěpánka CZE053580 C Dudák České Budějovice
33. Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
33. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky
33. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
33. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
49. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 14:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 14:27:15