Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket ženy

9.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 49| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Dlouhá Barbora CZE060521
9.Seidlová Petra CZE042170
33.Koháková Ivana CZE027892D5 Avenue Praha
33.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
33.Husáková Alžběta CZE000428AAsterix Nový Bor
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Jendrišáková Ilona CZE061161Brandýs nad Labem
33.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Sedláčková Jana CZE047936Brno
17.Kroupová Martina CZE000184České Budějovice
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
33.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
17.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
17.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
33.Pokorná Bronislava CZE056495Horní Bříza
17.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
33.Kulhánková Petra CZE048154CHřebečníky
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
33.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
9.Gabrišková Bára CZE042201Karlovy Vary
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
17.Peterková Petra CZE046923ALvi Karlovy Vary
3.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
17.Hloušková Olga CZE057335Praha
2.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
5.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary
9.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
5.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
9.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
33.Kovářová Nikola CZE046808BWFS Evaň
17.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
17.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 21:04:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement