Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-49/49)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 49 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
3. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
5. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
9. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
9. Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav
9. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
9. Seidlová Petra CZE042170 B Ostré hroty Svémyslice
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
17. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
17. Hloušková Olga CZE057335 Praha
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Jendrišáková Ilona CZE061161 D Saloon Brandýs nad Labem
17. Kroupová Martina CZE000184 C Kočky do Švejka Č.Budějovice
17. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY
17. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
17. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice
17. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
17. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
33. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
33. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
33. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor
33. Koháková Ivana CZE027892 ŠK AJETO Praha
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
33. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
33. Kulhánková Petra CZE048154 B ŠK Roztoky
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
33. Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
33. Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň
33. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
33. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
33. Šikolová Šárka CZE055144 A Lucky Panthers Liberec
33. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.3.2019 03:12

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 27.3.2019 03:12:25