Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/97)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr No Score muži

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 97 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
2. Záboj Roman CZE027633 C DC Šipkaři Bistro Stvolová
3. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
3. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně
5. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
5. Hynek Ondřej CZE050083 C Beta darts Semčice
5. Kotubey Mykhaylo CZE051403 C Beta darts Semčice
9. Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
9. Bordáč Jan CZE000329 A Torres Team Rožmitál
9. Gerža David CZE035700 A Bulls Hošťálková
9. Kobr Petr CZE049646 C ŠK Nola Vilémov
9. Křapka Marek CZE058757 C ŠK Nola Vilémov
9. Palij Anatolij CZE057516 B Bukovina
9. Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
9. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Červenka Tomáš CZE058773 C ŠK Nola Vilémov
17. Doubek Petr CZE021969 C ŠK Nola Vilémov
17. Hrach Filip CZE036481 B ŠK Hrášci Klatovy
17. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
17. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
17. Malinovský Zdeněk CZE000487 C Pohodáři Praha
17. Malý Petr CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
17. Řezáč Lukáš CZE004463 B DC Máchalové Kladno
17. Suchopár Jakub CZE057960 D JZD Praha
17. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
17. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Yeghiazaryan Vachik CZE058208 Rýmařov
17. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha
33. Bauer Pavel CZE061707 A Maníci Frýdek-Místek
33. Buráň David CZE058260 Krasov
33. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
33. Fiala Jan CZE036382 C Proti proudu Praha
33. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
33. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Drahotuše
33. Kain Aleš CZE029605 A Smajlíci Liberec
33. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
33. Konůpka Miloslav CZE049900 C DC Bikers Sloup A
33. Krejčí Jan 1975 CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
33. Kuldánek Lukáš CZE053074 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
33. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
33. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Mráz Adam CZE056866 C DC Devils Prachatice
33. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha
33. Novák Rastislav CZE043301 B Piráti Podbořany
33. Pittermann Jáchym CZE060315 D Gonzo Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 15:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 15:27:02