9.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 161| Žebříčků: 8
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
129. | Kulhánek Jiří | CZE044726 | B | Želvy Stádlec |
33. | Černý Pavel | CZE056911 | A | Zlatí Bažanti Velké Poříčí |
65. | Gregar Pavel | CZE049227 | A | Zippo team Štít |
65. | Matějíčný Radek | CZE009463 | A | Zippo team Štít |
9. | Surma Stanislav | CZE001546 | A | Windson Ostrava |
65. | Kříž Michael | CZE055696 | Výškov | |
9. | Sládek Martin | CZE017374 | B | Vikingové Litoměřice |
129. | Dostál Petr | CZE052889 | A | Tulipán Žatec |
17. | Jonica Martin | CZE039936 | A | Tulipán Žatec |
65. | Vecko Ondřej | CZE054543 | A | Tulipán Žatec |
129. | Hruša Jaromír | CZE003619 | A | Trefa "21" Chrudim |
17. | Novotný Filip | CZE000033 | A | Trefa "21" Chrudim |
65. | Krejčí Jan 1975 | CZE046641 | B | Torzo Bílina |
33. | Gregor Richard | CZE035518 | B | Tornádo Destroyers Brno |
65. | Přidal Petr | CZE024692 | Těšetice | |
17. | Stoklasa Jan | CZE002140 | A | Tajfun Darts Havlíčkův Brod |
129. | Kneblík Ladislav | CZE002531 | C | Šumperk |
33. | Kváčala Tomáš | CZE046207 | A | ŠK Vyškov |
33. | Čábelka Jan | CZE005285 | A | ŠK Těmice |
65. | Flégl Jan | CZE035176 | A | ŠK Sušice |
65. | Toman Michal | CZE054148 | A | ŠK Snipers Klatovy |
129. | Kulišan Jan | CZE046152 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
33. | Meiner Daniel | CZE052326 | B | ŠK Posterguys OKO Plzeň |
65. | Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň |
33. | Hránek Pavel | CZE019815 | A | ŠK OKO Plzeň |
33. | Jandík Vladimír | CZE057511 | A | ŠK OKO Plzeň |
65. | Šmrha Jan | CZE000448 | A | ŠK OKO Plzeň |
65. | Doubek Petr | CZE021969 | A | ŠK Nola Vilémov |
129. | Kobr Petr | CZE049646 | A | ŠK Nola Vilémov |
65. | Křapka Marek | CZE058757 | A | ŠK Nola Vilémov |
129. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
129. | Mikuš Milan | CZE044706 | C | ŠK Kolinec |
65. | Hrach Filip | CZE036481 | C | ŠK Hrášci Klatovy |
129. | Beran Lukáš | CZE007552 | C | ŠK Dangerous Plzeň |
129. | Bocko Petr | CZE023664 | A | Supi Dolní Benešov |
17. | Dubělčík Lukáš | CZE026414 | A | Supi Dolní Benešov |
5. | Stříbný Tomáš | CZE015496 | A | Supi Dolní Benešov |
65. | Vokřál Pavel | CZE011598 | B | Střelci ze zátiší |
129. | Černošek Ondřej | CZE042550 | A | Sport Bar Atláč Přerov |
17. | Kodera Pavel | CZE000029 | B | Spolek Neratovických Šipkařů |
65. | Ondo Michal | CZE001787 | A | Soliter Chrudim |
65. | Pecina Petr | CZE018982 | A | Skokani Polička |
9. | Hoffmann Martin | CZE000022 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
2. | Moravec Jiří | CZE008407 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
9. | Pitra Jan | CZE056158 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
65. | Poklop Karel | CZE021006 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
65. | Puharič Petr | CZE043225 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
65. | Yeghiazaryan Vachik | CZE058208 | Rýmařov | |
65. | Hynek Ondřej | CZE050083 | D | Rychta Kosmonosy |
129. | Krejčí Jan 1977 | CZE000797 | D | Rychlý hroty Praha |