Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/161)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU muži

9.11.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 161| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
2.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
3.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Dabski Piotr CZE060983BSŠK Semafor Mladá Boleslav
9.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
9.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
9.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
9.Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
9.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
17.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
17.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
17.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
17.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec
17.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
17.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
17.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
17.Rensa Jiří CZE003724ADC Máchalové Kladno
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
33.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
33.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
33.Erban Miroslav CZE034262AŠtíři od Soudku Arnultovice
33.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
33.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Homolka Jiří CZE049048ADC 90210 Prachatice
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
33.Jandík Vladimír CZE057511BŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Kačer Jiří CZE000447BBažina 4077 Praha
33.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game
33.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Lukavský Martin CZE000688BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
33.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
33.Meiner Daniel CZE052326AŠK OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 06:42:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement