Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/161)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU muži

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 161 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
3. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
5. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
5. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Dabski Piotr CZE060983 B SŠK Semafor Mladá Boleslav
9. Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
9. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
9. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
9. Pitra Jan CZE056158 A DC Šemík Neumětely
9. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
9. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
17. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
17. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
17. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
17. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
17. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec
17. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
17. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
17. Lutišan Štefan CZE039047 A Stránčice
17. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
17. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
17. Rensa Jiří CZE003724 A DC Máchalové Kladno
17. Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
17. Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
33. Borski Zbyněk CZE034545 A Oštěpaři Liberec
33. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
33. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice
33. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí
33. Erban Miroslav CZE034262 A Štíři od Soudku Arnultovice
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
33. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Homolka Jiří CZE049048 C Joker team Nebahovy
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
33. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň
33. Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
33. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
33. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 12:24:11