Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistr Double In dvojice mixy

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 59 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
2. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
3. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
3. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
5. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
5. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
5. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
9. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Krejčí Jan 1977 CZE000797 B Rychlý hroty Praha
9. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Koháková Ivana CZE027892 ŠK AJETO Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
9. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY
Pitra Jan CZE056158 A DC Šemík Neumětely
9. Peterková Petra CZE046923 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
9. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně
9. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Drahotuše
9. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
17. Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
17. Kroupová Martina CZE000184 C Kočky do Švejka Č.Budějovice
Granov Michal CZE053458 B Metráčci České Budějovice
17. Kulhánková Petra CZE048154 B ŠK Roztoky
Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
17. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor
Kraus Martin CZE012892 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
17. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
Krejčí Jan 1975 CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
17. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
17. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Gerža David CZE035700 A Bulls Hošťálková
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Kain Aleš CZE029605 A Smajlíci Liberec
33. Chromcová Klára CZE060849 C Horny Darts Lipník
Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
33. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
Hoť Vladimír CZE048183 D DC Smrkáči Břežany
33. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
33. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
33. Kačerová Jana CZE000909 ŠK AJETO Praha
Kačer Jiří CZE000447 B Bažina 4077 Praha
33. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk
33. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
Orság Zdeněk CZE062455 C Ice Tips Přerov
33. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec
Kain Roman CZE029614 A Smajlíci Liberec
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
33. Plodková Kateřina CZE060309 D DC Prima Česká Skalice
Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.3.2019 03:54

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 27.3.2019 03:54:15