Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/91)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR dvojice mixy

9.11.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 91 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
2. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
3. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
5. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
5. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
9. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Havlíková Andrea CZE053465 B DC BACARDI BAR K. VARY
Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice
Tišler Matěj CZE054746 A DT Puškvorec Velké Svatoňovice
17. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
17. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Nehasilová Diana CZE002930 B AC STAR-ARENA CHODOV
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
17. Ondová Andrea CZE035383 Kašna Vraclav
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
17. Plchová Olga CZE007026 B Kobry Chornice
Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
17. Ptáčková Kateřina CZE043207 D Šmoulové z PBL
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo
17. Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
33. Bidlová Klára CZE052360 C Bulls Pardubice
Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Krejčí Jan 1977 CZE000797 B Rychlý hroty Praha
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Kain Aleš CZE029605 A Smajlíci Liberec
33. Chromcová Klára CZE060849 C Horny Darts Lipník
Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
33. Čermáková Iva CZE056121 A Pumáci Jablonec n/N.
Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
33. Gabrišková Bára CZE042201 B Průšvih Karlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
33. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Granov Radek CZE001597 C Švejci České Budějovice
33. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
33. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
33. Koháková Ivana CZE027892 ŠK AJETO Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
33. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
33. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
Petrželka Miloš CZE054766 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Ledvinová Pavla CZE030107 B RACEK B52 K.VARY
Pitra Jan CZE056158 A DC Šemík Neumětely
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2019 15:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 21.1.2019 15:00:33