Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 3. kolo

22.9.2018| Králíky Kulturní dům| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 42| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
3.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové
3.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
5.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
5.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
5.Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
5.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
9.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
9.Horká Alena CZE053232CÚpice
Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
9.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov
Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
9.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov
Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
9.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
9.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
17.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
17.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
17.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
17.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
17.Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec
Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
17.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
17.Krajčo Jana CZE055052AŠkoláci Tipáč Písek
Jozová Markéta CZE058478CVodňany
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
17.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
17.Pelcová Marie CZE058560DTulipán Žatec
Grygarová Vendula CZE057732BGerlich Fulnek
17.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Dvořáková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most
17.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
17.Záhorová Petra CZE061825Liberec
Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
33.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
33.Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
33.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
33.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
33.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
33.Marksová Blanka CZE003507CŠK Gambáč Mělník
Schejbalová Margarita CZE057469CDvůr Králové n. L.
33.Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav
Šikolová Šárka CZE055144AGripeni Liberec
33.Takácsová Danuše CZE052915DLožisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059DLožisková mafie Pšov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.10.2020 23:08:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement