Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/94)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

22.9.2018| Králíky Kulturní dům| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 94| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
2.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
3.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
5.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
5.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
5.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
9.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Duna Roman CZE049637Nikola Kraslice
Vaško Michal CZE040197ADC Žíla Chodov
9.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
9.Grygar Lukáš CZE043971AGerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
9.Milo Jakub CZE040577ACrazy České Budějovice
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
17.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182BNámořníci z Paluby Dvůr Králové
17.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
17.Macák Jan CZE019440AExtrém Šilinkův Důl
Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
17.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
17.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
Račický Josef CZE000340Prušánky
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
17.Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
17.Václavík Marek CZE024756ARock Klub Lovosice
Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov
17.Vráblík David CZE055647BBažina 4077 Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
Pecina Vojtěch CZE051824CLucky Panthers Liberec
33.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511BŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
Hejtmánek Václav CZE038307ALožisková mafie Pšov
33.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
33.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.Fuchs Pavel 1964CZE010594ADC Žíla Chodov
Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
33.Fuchs Pavel 1989CZE015611ADC Žíla Chodov
Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Géring Pavel CZE001093AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
33.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
33.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
Poráň David CZE051226AŠK Modřice
33.Máj Jiří CZE019642AJP Čechie Dalovice
Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
33.Malach Matěj CZE051928AŠK Maséři Hradec Králové
Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
33.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club
Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
33.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
33.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 14:08:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement