Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/85)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 3. kolo

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 85 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
2. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
5. Kučerová Jaroslava CZE035683 D Herberk 3D Plzeň
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
5. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
9. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
9. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
9. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
9. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
17. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
17. Fuchsová Jaroslava CZE015610 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
17. Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
17. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
17. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
17. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
17. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
17. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
17. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
17. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
33. Dolejší Dana CZE003188 C EKS - Neuděláš nic Most
33. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
33. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
33. Kulhánková Petra CZE048154 ŠK Roztoky
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
33. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
33. Marksová Blanka CZE003507 Valérie team Mělník
33. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
33. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
33. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:20:44