Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/209)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 3. kolo

22.9.2018| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 209| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
129.Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
9.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
65.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
65.Zápotocký Jiří CZE001982AVeltruby
65.Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
33.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec
129.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
65.Vecko Ondřej CZE054543BTulipán Žatec
129.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
129.Géring Pavel CZE001093ATruhles Hradec Králové
129.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
33.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
129.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
65.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
17.Šedivý Vilém CZE053011ATrosky Litomyšl
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
129.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
65.Funk Michal CZE055518CTornádo Destroyers Brno
33.Gregor Richard CZE035518ATornádo Destroyers Brno
129.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
129.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
65.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
129.Routner Roman CZE013641BŠtamgasti Luže
129.Krajčo Jindřich CZE058865AŠkoláci Tipáč Písek
65.Šular Pavel CZE055839CŠkoláci Tipáč Písek
65.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov
129.Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
129.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
65.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
129.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
65.Meiner Daniel CZE052326CŠK Posterguys OKO Plzeň
129.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
5.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
65.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
33.Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
33.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
65.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
65.Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
65.Poráň David CZE051226AŠK Modřice
129.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
129.Melichar David CZE044617AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
65.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
129.Malach Matěj CZE051928AŠK Maséři Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:00:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement