Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/209)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 3. kolo

22.9.2018 | Králíky Kulturní dům | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 209 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
2. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
3. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
5. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
5. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
5. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
9. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Ondráček Martin CZE013375 A Savci Hlinsko
9. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová
9. Prokýšek Karel CZE000100 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha
9. Strych Jiří CZE032795 A Wanted DC Poděbrady
17. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Fuchs Pavel 1989 CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
17. Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
17. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
17. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
17. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Palka Ján CZE000522 A Olympia Tábor
17. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
17. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
17. Šedivý Vilém CZE053011 D Ložisková mafie Pšov
33. Adámek Vladimír CZE000657 B Kaspec Libina
33. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
33. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
33. Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
33. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
33. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
33. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
33. Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov
33. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec
33. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
33. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
33. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
33. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
33. Pátek Jaroslav CZE000158 A BraStr Kohoutovice
33. Pecina Vojtěch CZE051824 A Oštěpaři Liberec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:03:03