Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/72)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 3. kolo

21.9.2018| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 72| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
3.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
5.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
5.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
9.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
9.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
9.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
9.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666AZetko Prostějov
9.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
17.Bordáčová Kateřina CZE053209Rožmberk nad Vltavou
Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
17.Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov
Dvořáček Jan CZE021684ADC Prima Česká Skalice
17.Goldmannová Anna CZE039588DKlikaři z Podskalky Úpice
Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
17.Grygarová Vendula CZE057732BGerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
17.Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593DTěsně vedle Plačice
Souček Jiří CZE036404BPavouci Hradec Králové
17.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
17.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Kulhánková Petra CZE048154BHřebečníky
Kulhánek Jiří CZE044726BŠK Křižáci Barrandov
17.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511AKorunky Kolín
17.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Zdeněk Karel CZE004124AAC Star-Arena Chodov
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
17.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
17.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Bogyai Viktor CZE050904BZelená Laguna DC Stránčice
33.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
33.Dvořáková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
33.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Grillo Milan CZE019534AAC Star-Arena Chodov
33.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
33.Horká Alena CZE053232CÚpice
Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
33.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
Václavík Marek CZE024756ARock Klub Lovosice
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079BŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
33.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Mačurová Kateřina CZE039393CŠK Argentum
Krieglstein Radim CZE045854CŠK BSOD 334 01 Přeštice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 10:47:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement