Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 60| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
Mikešová Lenka CZE037383AZezulkárna Jihlava
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
33.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
33.Pekařová Alice CZE050148DBrno
Nečasová Kristýna CZE039263DDC Šumáci Kolečko
17.Moravcová Eliška CZE022455ACerhenice
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Klimešová Michaela CZE060781Chodov
Domáčková Karolína CZE054453DOggy a Škodíci Ostrov
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
5.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
17.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
5.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
Melicharová Nicol CZE056427ŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Mašková Jana CZE000414Mnichovice
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
33.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
33.Němcová Helena CZE047616BGerlich Fulnek
Grygarová Vendula CZE057732BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
Javůrková Klára CZE059608BKomáři Skuteč
2.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
9.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
33.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Schmidtová Jana CZE045443CPeckaři Kokonín
33.Coufalová Kateřina CZE000136Klub AJETO z.s. Praha
Filipíková Petra CZE047771CŠK Panapr Praha
33.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
33.Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
33.Pitrová Ivana CZE049414Pohodářky z Budvarky J. Hradec
Krejčí Michaela CZE052159Tragiherky Těmice
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Hloušková Olga CZE057335Praha
17.Venturová Karolína CZE028028Praha 3
Michalková Ilona CZE001855DŠK Střelky Veltruby
3.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary
9.Plevová Jana CZE050557DŘízci z Výškovic
Lipská Martina CZE029100CSportdarts Ostrava
17.Kánská Alice CZE054435CRychtáři Štít
Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
9.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
17.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín
3.Jindrová Nela CZE055738CSuper Ženy České Budějovice
Novotná Adriana CZE027404BPantera Větřní
33.Rollo Marie CZE047230Šestajovice
Štefanová Jitka CZE015053Stříbrná Skalice
33.Novotná Iva CZE046685AŠK Ambiente 2000 Pardubice
Pelcová Marie CZE058560CTulipán Žatec
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
Fleišmanová Markéta CZE001085BŠK Úlet Křimice
17.Belšánová Helena CZE033137BŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Janouškovcová Jana CZE041975BŠK Úlet Křimice
Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
33.Tomášková Ilona CZE000600ŠK West Club Litice
Troníčková Eva CZE050014BVSB Bolevec Plzeň
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Takácsová Danuše CZE052915Tulipán Žatec
Hantlová Kateřina CZE046059Ložisková mafie Pšov
17.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové
17.Beutelová Lenka CZE019261BUničov
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.10.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.10.2021 07:10:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement