Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 60 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
3. Jindrová Nela CZE055738 C Angry Girls České Budějovice
Novotná Adriana CZE027404 B Angry Girls České Budějovice
3. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
5. Hofmanová Jitka CZE044079 C DC Prima Česká Skalice
Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
9. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
9. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
9. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
9. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Plevová Jana CZE050557 B Řízci z Výškovice
Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
17. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
17. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
17. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít
Vamberská Dagmar CZE046082 A Rychtáři Štít
17. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
17. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 C ŠK BSOD 334 01 Přeštice
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
17. Kučerová Olga CZE052955 B Hornets Darts Pardubice
Kučerová Eva CZE053262 C Hornets Darts Pardubice
17. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
17. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
17. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
17. Strnádková Radka CZE044989 C (Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
17. Tvrdíková Miroslava CZE000727 D DC Smrkáči Břežany
Mašková Jana CZE000414 Kunice-Všešímy
17. Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín
33. Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž
Pouchlá Nikola CZE060780 Zlín
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
33. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 Za Vodou Litomyšl
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
33. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
33. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice
Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
33. Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
Oceláková Jana CZE055052 C Sousedky České Budějovice
33. Jurášová Veronika CZE060776 Uničov
Sieglová Tereza CZE060229 Uničov
33. Klimešová Michaela CZE060781 Chodov
Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Kopecká Tereza CZE058343 Horoušany
Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
33. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha
33. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov
33. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
33. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:04:31