Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 60| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
2.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
3.Jindrová Nela CZE055738BSuper Ženy České Budějovice
Novotná Adriana CZE027404BPantera Větřní
3.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
5.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov
5.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
5.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
9.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
9.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
9.Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
9.Plevová Jana CZE050557DŘízci z Výškovic
Lipská Martina CZE029100BSportdarts Ostrava
9.Přidalová Šárka CZE056054BŽulová
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov
17.Belšánová Helena CZE033137CŠK Kyklop Praha
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
17.Beutelová Lenka CZE019261BUničov
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
17.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
17.Kánská Alice CZE054435ARychtáři Štít
Komora Vamberská Dagmar CZE046082BRychtáři Štít
17.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
Fleišmanová Markéta CZE001085AÚlet Křimice
17.Kučerová Olga CZE052955BDC Hostovice
Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
17.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové
17.Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
17.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
17.Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
17.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
Mašková Jana CZE000414Mnichovice
17.Venturová Karolína CZE028028DPraha 3
Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
17.Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Ledvinová Jiřina CZE025806APrůšvih Karlovy Vary
33.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Schmidtová Jana CZE045443CPeckaři Kokonín
33.Chudárková Drahomíra CZE059526BZlín
Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
33.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
33.Fryaufová Monika Josefína CZE060442DVetřelci Litomyšl
Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
33.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
33.Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec
Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
33.Janouškovcová Jana CZE041975AÚlet Křimice
Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
33.Jozová Markéta CZE058478CVodňany
Krajčo Jana CZE055052AŠkoláci Tipáč Písek
33.Jurášová Veronika CZE060776Uničov
Sieglová Tereza CZE060229Uničov
33.Klimešová Michaela CZE060781Chodov
Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
Javůrková Klára CZE059608BKomáři Skuteč
33.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
33.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
33.Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov
Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
33.Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 21.10.2020 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.10.2020 23:59:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement