Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/134)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 134 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
2. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal 1982 CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
3. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
5. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
5. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
5. Šmahaj Martin CZE003142 A SK Senátoři Ostrava
Tomáš Marcel CZE031350 A SK Senátoři Ostrava
5. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
9. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
9. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
9. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice
Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
9. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
9. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
17. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
17. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
17. Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
17. Kulišan Jan CZE046152 B ŠK OKO Plzeň
Louda Petr CZE006905 A ŠK BON Nezvěstice - Plzeň
17. Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Bar 66 Holýšov
Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov
17. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
17. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Černý Pavel CZE056911 B Zlatí Bažanti Velké Poříčí
17. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
17. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
17. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
17. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
17. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
Grygar Lukáš CZE043971 C Gerlich Fulnek
33. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
33. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov
Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov
33. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
33. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
Sobotka Marek CZE035692 A Tazman Jr. Ostrava
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
33. Doubek Petr CZE021969 D ŠK Nola Vilémov
Kobr Petr CZE049646 D ŠK Nola Vilémov
33. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov
33. Fuchs Pavel CZE015611 A DC ŽÍLA CHODOV
Poživil František CZE000168 A DC ŽÍLA CHODOV
33. Gregar Pavel CZE049227 A Borci Česká Třebová
Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
33. Ján Radek CZE055073 B ŠK Těmice
Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
33. Jecha Lukáš CZE054657 C ŠK Správná trefa z.s.
Zdeněk Karel CZE004124 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
33. Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
33. Machek David CZE000401 B PBL 45 Brno
Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
33. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 19:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 19:05:21