Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
9.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
65.Dlouhá Barbora CZE060521
65.Sieglová Tereza CZE060229Uničov
65.Hlávková Dana CZE060037Jihlava
65.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
65.Chudárková Drahomíra CZE059526Zlín
17.Mejzrová Lenka CZE059019DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
17.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
65.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
65.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
33.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
65.Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice
5.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
65.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
65.Sedláčková Alena CZE055694Výškov
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
65.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
65.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
33.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
65.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
65.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
33.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
65.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
65.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
65.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
65.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
65.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
65.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
65.Pekařová Alice CZE050148Brno
17.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
33.Pitrová Ivana CZE049414CHradecká Šipka
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
33.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
17.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
65.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
33.Němcová Helena CZE047616Fulnek
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
65.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
17.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
65.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
65.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 13:05:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement