Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
65.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
65.Mašková Jana CZE000414Mnichovice
65.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
65.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
65.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
65.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
65.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
65.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
65.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
65.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
65.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
65.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
17.Novotná Adriana CZE027404Větřní
65.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
65.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
65.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
65.Lipská Martina CZE029100Ostrava
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
33.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
65.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
9.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
17.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
65.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 12:45:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement