Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
65.Chudárková Drahomíra CZE059526Zlín
65.Dlouhá Barbora CZE060521
65.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno
65.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
65.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
65.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
65.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
65.Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
65.Hlávková Dana CZE060037Jihlava
65.Hloušková Olga CZE057335Praha
65.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
65.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
65.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
65.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
65.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
65.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
65.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
65.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
65.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
65.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
65.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
65.Lipská Martina CZE029100Ostrava
65.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
65.Mašková Jana CZE000414Mnichovice
65.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
65.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
65.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
65.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
65.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
65.Pekařová Alice CZE050148Brno
65.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
65.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
65.Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
65.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
65.Schmidtová Jana CZE045443CU Péci Jablonec nad Nisou
65.Sedláčková Alena CZE055694Výškov
65.Sieglová Tereza CZE060229Uničov
65.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
65.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
65.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
65.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
65.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
65.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
65.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
65.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
65.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 12:27:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement