Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
3.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
3.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
5.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
9.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
9.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
17.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
17.Mejzrová Lenka CZE059019DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
17.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
17.Novotná Adriana CZE027404Větřní
17.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
17.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
33.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
33.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
33.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
33.Janouškovcová Jana CZE041975Plzeň
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
33.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.4.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.4.2024 09:08:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement