Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
65.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
33.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
9.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
65.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
65.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
17.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
65.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
65.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
3.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
65.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
65.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
65.Ščudlová Šárka CZE040891AMistři netrénujou Šlapanice
65.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
65.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
33.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
33.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
65.Sieglová Tereza CZE060229Uničov
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
65.Sedláčková Alena CZE055694Výškov
65.Schmidtová Jana CZE045443CU Péci Jablonec nad Nisou
33.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
65.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
33.Ptáčková Kateřina CZE043207Bílá Třemešná
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
65.Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
65.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
33.Pitrová Ivana CZE049414CHradecká Šipka
65.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
65.Pekařová Alice CZE050148Brno
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
17.Novotná Adriana CZE027404Větřní
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
33.Němcová Helena CZE047616Fulnek
65.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
33.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
65.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
17.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
65.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.4.2024 13:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.4.2024 13:42:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement